Zprávy
V Rakousku lockdown - hotely a gastronomie jsou zavřené do Velikonoc - podmínky pro cestování  upřesníme ** jsme tu pro Vás ** cestujte s námi bez rizika  **výhodné covid storno podmínky ** bohatá nabídka pobytů na LÉTO 2021
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Termální lázně Rakousko

Termální lázně

Naše cestovní kancelář nabízí pobyty v termálních oblastech v Rakousku.   Termální lázně Rakousko - garance odpočinkového pobytu uprostřed krásné přírody a to po celý rok!

Doporuřujeme tyto termální lázně : 

 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ THERME LAA

Léčivý pramen „Laa Thermal Nord I“, termální pramen obsahující sodík, chlorid, jód a minerály, napájí všechny bazény Lázní Laa. Termální voda má výstupní teplotu 42 °C a kůži příjemnou hodnotu ph 7,36. Zdraví prospěšná pramenitá voda odpovídá díky kontrolovaným přípravným procesům všem požadavkům dle vyhlášky hygienických požadavků na koupaliště stejně jako požadavkům dle vyhlášky hygienických požadavků na pitnou vodu. Vodní svět Lázní Laa je jedinečný svou rozlohou na ploše  7 800 m2. Vedle různých bazénů se nabízí také mnoho doplňkových lázeňských balíčků.

TAUERN SPA KAPRUN 

SPA vodní svět -  Kaprun , na úpatí ledovce Kitzsteinhorn

Několik vnitřních i venkovních bazénů s teplotou vody 34 – 36°C, slaná voda, termální voda,  sportovní bazén, denně aquafitness .Po  vodních radovánkách je pro hosty lázní k dispozici bohatá gastronomie - kavárna Windrose, samoobslužná restaurace Genussallee, Sauna-bistro Heiß-Kalt s nabídkou lehké kuchyně a v letních měsících slunečníkový bar Kitzblick.  Dětské SPA Kidstein – velký zážitek pro malé návštěvníky

Vnitřní a venkovní dětský vodní svět, 127-metrový tobogán, skluzavky, světelná jeskyně, skřítkovský bazének, kreativní místnost, hřiště s potůčkem, prolézačkami, vodním parkem a volejbalovým hřištěm . Je zde zajištěno bezplatné hlídání dětí od 3 let a animační program.

SPA svět sauny - Venkovní i vnitřní sauny: alpská sauna, finská sauna, aromatická parní lázeň, jeskynní parní lázeň, biosauna, pekařská sauna, solní laconium. Mnoho saunových ceremoniálů každý den. Venkovní i vnitřní bazén se studenou i teplou vodou v rámci saun, brouzdaliště a velkorysé odpočívárny umožní Váš pobyt prožít v naprosté pohodě. 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ LOIPERSDORF

Termální lázně Loipersdorf byly otevřeny již v  roce 1978. Od té doby prošly moderním vývojem. Dnes se termální  lázně rozkládají na ploše 36.000 m2. Celý areál je rozdělen do čtyř tematicky se odlišujících částí a hoste mají k dispozici celkem 35 menších a větších bazénů (19 z nich je napájeno termální vodou a 16 sladkou vodou. Je to oáza dokonalého klidu a odpočinku a  také místo nádherných  lázeňských zážitků s pestrou nabídkou wellnessových terapií a sportovních aktivit. 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ BAD BLUMAU 

Lázně Bad Blumau ležící východně od Grazu při hranici s Burgenlandskem byly otevřeny teprve v roce 1997 a celé je navrhl známý architekt Friedensreich Hundertwasser. Rozlehlý komplex se vyznačuje množstvím barev a nepravidelných tvarů – křivé zdi, nerovné podlahy, zvlněné střechy, na nichž roste tráva a stromy, okna a balkony všech tvarů a velikostí, kachlové sloupy, zlaté kupole… 

Unikátní minerální pramen Vulkania je sopečného původu,a soustřeďuje se v léčivém jezeře Vulkania a zahrnuje i podvodní hudbu. Při koupání v tomto prameni vám voda na dotek připadá jako hedvábí. K dispozici je také  bazénový a termální svět s 11 různými krytými a venkovními bazény, vířivkami, vlnobitím a dětskými brouzdališti. K dispozici je také minerální pramen Melchior a saunový svět s různými saunami a relaxačními místnostmi.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ ST. MARTIN - BURGENLAND

Na břehu vlastního jezera vedle národního parku Neusiedlersee-Seewinkel v sobě termální hotel St. Martins Therme & Lodge**** spojuje ubytování se vzrušující atmosférou v safari stylu s nejnovějším lázeňským zařízením. Můžete si udělat výlet do okolí  a pak se vrátit do této nádherné oázy klidu a dopřát tělu i duši péči a odpočinek ve velkém wellness centru. Ponořte se do krytého a venkovního bazénu, pal můžete relaxovat  na terase na břehu jezera a kochat se nádherným výhledem na Malou maďarskou rovinu.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ BAD KLEINKIRCHHEIM

z hor do termálních bazénů... v Rakousku již přes 100 let známý pojem pro dovolenou na horách a v lázních. Termální středisko  Bad Kleinkirchheim leží v 1075 m n. m. a má tisíc km značených cest pro turistiku od 1000 až po 2 500 n.m. včetně vysokohorských tras až po nejvyšší horu národního parku Nockberge - Grossen Rosenmock (2 440 m)  Místo vhodné pro rodiny, mladé i starší. Navštivte lázně St. Kathrein a Römerbad s termální vodou 28-34 °C, prameny, sauny, solária, masáže, skluzavky. 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ LÄNGENFELD

V městečku Längenfeld (10 km od Söldenu) se nachází jediné termální lázně v Tyrolsku, tzv. Aqua Dom. Najdete tu termální bazény, bazény s mořskou vodou, welness i fitness.

Ponořte se a zažijte neopakovatelný pocit blaha v termální vodě teplé 34 °C nebo 36 °C, která z impozantních výšek nedalekého ledovce protéká kameny a pak vyvěrá z hloubky okolo 1 800 m jako termální voda. 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ BAD HOFGASTEI + BAD GASTEIN 

Bad Hofgastein spolu se středisky Bad Gastein a Dorfgastein tvoří malebné Gasteinské údolí (840 - 2690 m n.m.), které se nachází cca 90 km jižně od Salcburku a patří mezi významné a turisty velmi vyhledávané lázeňské středisko. S více než 350 km značených turistických tras pro pěší i vyznavače cykloturistiky je toto údolí chloubou salcburského rekreačního regionu. Blahodárné uvolnění přinesou zmoženému tělu Alpské termální lázně v Bad Hofgasteinu a Skalní lázně v Bad Gasteinu. Vyvěrá zde  totiž 17 termálních pramenů, pro veřejnost jsou přístupné po celý den kryté i venkovní termální bazény s vodou o teplotě 35 °C. Gasteinské údolí dále nabízí mnoho dalších sportovních a kulturních možností, jako např. jízda na koni, tenis, squash, golf a minigolf, návštěva kasina, obchodů, restaurací a barů.

Pokud Vás zajímá lyžování v Rakousku : vyberte si z naší nabídky zde

Vyberte si pobyt

Therme Laa - Hotel & Spa; Silent Spa****s
Therme Laa - Hotel & Spa; Silent Spa****s – zima, léto
termální hotel, Laa a.d. Thaya - balíčky s procedurami
Appartementhaus Gastein
Appartementhaus Gastein – léto
v ceně vstup do termálů, Bad Hofgastein
Hotel Österreichischer Hof****
Hotel Österreichischer Hof**** – léto
termální lázně v ceně !, Bad Hofgastein
St. Martins Therme and Lodge****
St. Martins Therme and Lodge**** – zima, léto
Luxusní termální lázně v Burgenlandu
Tauern Spa Hotel + Therme ****de luxe
Tauern Spa Hotel + Therme ****de luxe – léto
termální hotel, Kaprun - luxusní wellnes
Apartmány Thermenblick - termály
Apartmány Thermenblick - termály – zima
Bad Kleinkirchheim, přímo u lanovek !
Tauern Spa Hotel + Therme ****de luxe
Tauern Spa Hotel + Therme ****de luxe – zima
termální hotel, Kaprun
Hotel Österreichischer Hof ****
Hotel Österreichischer Hof **** – zima
neomezený vstup do termálů, Bad Hofgastein
Apartmány Buggl´s
Apartmány Buggl´s – zima
Sölden, Ötztalský ledovec
Hotel Alphof Sölden ****
Hotel Alphof Sölden **** – zima
komfortní hotel, Sölden, Ötztalský ledovec
Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
31 let tradice 31
31 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit