Zprávy
Máme pro Vás připravené letní nabídky  ** cestujte s námi bez rizika  **nabídky pobytů s letní kartou ** výhodné nabídky pro rodiny s dětmi**
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Recenze klientů

Hotel Pension Belvedere, Galtür, léto: https://www.traveler.cz/pobyty/Ischgl--Silvretta--leto/p106#Hotel-Pension-Belvedere-Galtr--lto-p1260

Dobrý den!

Začátkem srpna jsme Vaším prostřednictvím strávili s manželkou a naším psem týden dovolené v Galtüru v Pensionu Belvedere. Ubytování, parkování i polopenze bylo výborné, milý a vstřícný byl přístup personálu i majitelů. Možností výletů i dalšího vyžití v okolí bylo spoustu a to, že byla v ceně pobytu karta Silvretta jsme velice uvítali. Spoustu lanovek (i opakovaně) zdarma, autobusy pro celé údolí zdarma, atd. Nádherné vysoké hory a příroda. Tato dovolená se řadí k našim nejlepším. Škoda jen, že jsme na tento pobyt měli jen týden. Dva týdny na tak krásnou oblast by byly určitě lepší.  Děkujeme!

Petr Nedvěd

 

Hotel Timmelbauerhof, Ramsau am Dachstein, léto: https://www.traveler.cz/pobyty/Schladming--Dachstein--leto/p80#Hotel-Timmelbauerhof--Ramsau-lto-p148

Vážená paní Petro Hrabánková,

moc děkuji za nabídku a zajištění dovolené v Rakousku, v Ramsau, v penzionu Timmelbauerhof.

Bylo to 8 krásných dnů. Ubytování perfektní, měli jsme rodinný pokoj, na pokojích čisto, pravidelná výměna ručníků atd.

Jídlo výborné a pestré, pro děti kdykoliv připravili alternativu, pokud jsme chtěli.

Personál ochotný, usměvavý a přátelský.

A obrovským bonusem je Schladming Sommer Card.

A navíc nám i vyšlo počasí, takže jsme si to užili.

A příští rok jedeme opět s Vaší cestovní kanceláří.

 

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Jan Čechura, ředitel školy

 

Hotel Toni, Kaprun, zima: http://www.traveler.cz/pobyty/Kaprun-Zell-am-See/p34#Hotel-Toni-p140

Dobrý den paní Hrabánková.
srdečně Vás zdravím od Mar. Lázní. Nevím, zda si na mne pamatujete, vybírala jsem zimní zájezd do Rakouska pro svoji vnučku a její rodinu. Asi to není moderní, děkovat za výborné a hlavně příjemné služby ale já tak musím učinit.
Moje vnučka je v hotelu Toni, který jste nabídla, vysoce spokojená. Ubytování, strava a jiné požitky v hotelu jsou dle ní úžasné. Lyžování a to vše k tomu též. Mají před sebou poslední den ale tak nadšeného člověka jsem již dávno nezažila a to hlavně díky Vám, že jste vybrala tuto destinaci.
Toto je názor celé čtyřčlenné rodinky. Děkuji Vám moc a doufám, že druhý zájezd pro dceru v Soldenu bude též na jedničku. To Vám dám vědět. Budu Vás chválit a doporučovat a možná, že ještě vaše služby využiji, vnučka hory miluje.
Hezký den přeji a ještě jednou díky.
Klimentová
 

Pension Gasthof Durnthaler, Tröpolach, Nassfeld, zima:

Dobrý den paní Rohrwasserová.

rád bych Vám poděkoval za všechny zúčastněné za zprostředkování pobytu v penzionu Durnthaler v Tröpolachu. Přesto, že jsme pobyli jen 3 noci, příjemný penzion i veškerý personál nám vykompenzovali počasí, které se příliš nevyvedlo. Ale i tak jsme si užili jak lyžování, tak vše okolo.

S pozdravem 

Petr Valenta

 

Pension Belvedere, Galtür, Silvretta, léto: http://www.traveler.cz/pobyty/Ischgl--Silvretta--leto/p106#Hotel-Pension-Belvedere-Galtr--lto-p1260

Dobrý den paní Hrabánková,

chtěla jsem opožděně poděkovat opět za skvělý tip na dovolenou. Vrátili jsme se 10.08.2019 z tyrolského Galtüru

a hlásím, že jsme byli maximálně spokojeni. Vyhovovalo nám jak umístění penzionu,(Belvedere) příjemné, klidné místo, odkud se dalo jít ještě odpoledne na menší túru nebo procházku. S vnučkou jsme mohly vyběhnout hned naproti do bazénu a v penzionu vládla velmi milá atmosféra. Pan domácí byl usměvavý a ochotný, stejně jako ostatní personál. Jídla dost a výborné. Počasí nám přálo, tak že maximální spokojenost. Celé údolí  nádhera. Dokonce jsme stihli i návštěvu nedalekého hradu v Landecku.

 

S pozdravem

Daniela Čermáková

 

Gasthof Innerfragannter Wirt, Flattach, léto: http://www.traveler.cz/pobyty/Molltalsky-ledovec--Flattach--leto/p73#Gasthof-InnerfraganterWirtFlattach-lto-p150

Vážená paní inženýrko, 

dovolte mi  NESKUTEČNĚ Vám PODĚKOVAT ZA OPĚTOVNĚ NÁDHERNOU DOVOLENOU, KTEROU JSTE pro nás připravily a doporučily. Jak ubytování v Innerfragant u paní Kristýny Reiter, tak také v Ramsau pod Dachsteinem bylo pro dospělé i děti neskutečným zážitkem. Paní Kristýna byla neuvěřitelně vlídná hostitelka a měla skvělý jídelníček a pro nás s all inclusive to bylo naprosto skvělé a doporučujeme pro všechny ostatní. Pobyt na statku u rodiny Huberových byl rovněž nádherný, domácí zvířata se brzy stala mazlíčky našich dětí. Mohly jezdit na poníkovi i oslovi, hrály si s pějskem Eddiem a selské ubytování nám naprosto vyhovovalo. 

 

Opravdu Musíme strašně moc poděkovat a pokud budeme moci Vás znovu využít k paní Kristýne příští léto, BUDEME STRAŠNĚ MOC RÁDI. 

Vaši "spolucestovatelé" Doležalovi

Mějte se moc krásně. OPRAVDU MOC DÍKY.
S NANEJVÝŠ PŘÁTELSKÝM POZDRAVEM
--
Mgr. et Bc. Martin Doležal HCPC reg.
 

Hotel Toni, Kaprun, léto: http://www.traveler.cz/pobyty/Zell-am-See--Kaprun--leto/p78#Hotel-Toni-Kaprun-ltn-karta--p157

Dobrý den, paní Hrabánková,

ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu ohledně dovolené, kterou jsme prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře v srpnu absolvovali. Jednalo se o týden v hotelu Toni v Kaprunu. Všechno bylo perfektní :-) Od služeb Vaší cestovní kanceláře, zaslané materiály - tipy na výlety, mapy atd. až po služby hotelu. Personál hotelu byl velmi milý a ochotný, jídlo vynikající, čistota a vybavení hotelu na jedničku. Hotel i Vaši cestovní kancelář mohu po této zkušenosti s čistým svědomím doporučit, což už také dělám :-)

Děkujeme tedy a pokud se rozhodneme jet do Rakouska znovu, určitě se na Vás opět obrátíme.

M.J.

 

Hotel Scol, Osttirol,  http://www.traveler.cz/pobyty/Osttirol--leto/p81#Hotel-Scol-p1026

Dobrý den pani Hlinkova,

Chtela bych vam moc podekovat za uzasnou dovolenou, kterou jsme minuly tyden absolvovali. V hotelu jsme byli se vsim velmi spokojeni, bylo tam teplo, cisto, spousta jidla a velmi mily personal.

A příroda v okoli je nadherna! Absolvovali jsme vsechny vylety dle vaseho doporuceni a jeste jsme stihli i nejake navic dle doporuceni mistniho pruvodce. Je tam moc krásně! 

Jeste jednou moc dekujeme!

S přáním krásného léta 

Marie Zvěřinová 

 

Hotel Reiter, Haus in Ennstal, léto, http://www.traveler.cz/pobyty/Schladming--Dachstein--leto/p80

Dobrý den paní Hlinková,
Musím Vám poděkovat za doporučení penzionu Reitter v Hausu. Bylo to naprosto
úžasné a opravdu výborně vaří :-)
K našemu velkému smutku jsme nestíhali odpolední svačinu tak často jak
bychom si přáli, ale tělo to uvítalo. Místo kilogramů máme navíc jen
kilometry.

Ještě jednou díky a hezké babí léto
D. Češková

 

Hotel Scol***, Osttirol, léto, http://www.traveler.cz/pobyty/Osttirol--leto/p81

Dobrý den, zdravím vás do Travelleru :-)

 
Chci vám moc poděkovat za nádherný pobyt v hotelu Scol.!!!!!!! :-):-):-)
Zatím náš nejhezčí pobyt !!!
Prosím vás o zpětnou vazbu všem zaměstnancům hotelu, opravdu jsme byli nadšeni !!!
 
PS
na FB jsem založila skupinku Rakousko, vaše stránky jsem nasdílela... :-)
 
Děkuji a přeji krásný den, 
Dana Nováková
 
 

Hotel Toni, Kaprun, Salcbursko, http://www.traveler.cz/pobyty/Zell-am-See--Kaprun--leto/p78

Dobrý den pani Hrabánková,

 
minulý týden jsme se vrátili z dovolené z Kaprunu(přes vaši cest.kancelář),
chtěla jsem Vám velmi poděkovat jak jste to vše vymyslela, Vaše nabídka byla perfektní a využití karty  se spoustou tipů a výletů-prostě výborné-moc děkujeme za krásnou dovolenou.
Také jsem se chtěla zeptat jestli máte nabídku dovolených i v naší republice?
Ještě jednou děkujeme a přejeme samé spokojené klienty
s pozdravem Romana Křemečková.

 

Hotel Innerfraganter Wirt – Flattach – Korutany – letní dovolená 

Dobrý den paní Markéto,

Letošní dovolená byla opět skvělá. A jestliže loni na mě vše působilo příjemně, pozitivně, nejen pro to, že to bylo nové a nepoznané, i ve skutečnosti tomu tak bylo. Ovšem letos.....Innerfraganter Wirt .....no paní domácí Kristýna to je nepřekonatelný nábor energie, k tomu vodopád, klid.... Počasí vyšlo super, využili jsme vše (pohorky, kola, plavky :-) ). Bez chyb a se super servisem. Moc děkujeme. A pokud to situace dovolí, určitě se opět ozveme příští léto nebo možná i zimu.

Děkuji

S přáním hezkého dne

Štěpánka Zemanová

_____

 

Hotel Innerfraganter Wirt – Flattach – Korutany – letní dovolená 

Dobré odpoledne, chci Vám touto cestou velmi poděkovat za zprostředkování krásné lední dovolené v Alpách. Vše bylo perfektně zorganizováno, ubytování, jídlo apod. nemělo chybu. S korutanskou kartou jsme mohli navštívit řadu atrakcí. Vaše cestovní kancelář je skutečně skvělá a budu jí doporučovat svým známým, přátelům, pacientům atd..

Děkuji, s pozdravem

Petr Koťátko

 _____

 

Dobrý den,

minulý týden jsme byli s manželem na dovolené ve Schladmingu – hotel TIMMELBAUERHOF.

 Rozhodla jsem se, že vám musím napsat. Byli  jsme velice spokojeni. Ubytování, stravování a vůbec celkový přístup majitele hotelu a personálu byl nadstandardní. Za celý týden jsme nenašli jedinou věc, která by nám vadila nebo chyběla. Navíc nám vyšlo počasí, takže jsme si to opravdu užili.

Chtěla bych Vám tímto opravdu moc poděkovat, protože Vy jste mi tento hotel a lokalitu doporučili.

Budu na Vás dávat velmi dobré reference a určitě se na Vás příští rok zase obrátíme.

Mějte se krásně a hezký zbytek parného léta,

 

Renata Fléglová

_____

 

Dobrý den paní Hrabánková, 
chtěl bych vám zpětně poděkovat za doporučení místa pro naši dovolenou v Tirol, Oetztal, Längenfeld. 
Však víte, že jsem to s vámi řešil a byl jsem nerozhodný, kterou oblast v Rakousku zvolit. Měl jsem trochu obavy, že údolí bude uzavřené a výlety budou po celý týden hodně podobné (na rozdíl od širokého údolí v Osttirol kolem Lienz). Nebylo tomu tak - dávám vám za pravdu, že jsme prožili moc hezký týden. Hodně jsem si přál, aby bylo pěkně, i to se povedlo. Dnes je tam už sníh. Koupili jsme si Oetztal kartu, kterou jsme v max. možné míře využili. Opravdu jsme se při túrách nacházeli hodně vysoko kolem 3000 m.n.m. a výhledy byly nádherné. Tirolsko jsme si oblíbili, stějně tak jako loni Osttirol u Lienzu. S ubytováním jsme byli také spokojeni. Bylo skromnější, ale zase v úplném centru městěčka u kostela. Mělo to atmosféru, kterou jsme ocenili. Zrovna v Längenfeldu (vlastně v celém Oetztal) byl fest – takže samá typická muzika. Na ubytování jsme se vraceli průměrně kolem 21hod, takže pro nás byla prioritní turistika. Byl jsem se podívat i na nabízený Sporthotel v Söldenu. Ten je pěkný a musí být příjemný v zimě. 
Do Rakouska se rádi vrátíme. Pokud by byla nějaká pěkná nabídka, dejte vědět. Ať se vám daří a Rakousku zdar! 
Martin Šrámek 
______
 

 

Dobrý den, 
v sobotu jsme se vrátili z dovolené v Gasthof InnerfraganterWirt, 
rádi bychom vám poděkovali za zprostředkování pobytu. Prožili jsme báječný týden, rodinnou a pohodovou atmosféru v hotelu. 
Chtěli bychom vás poprosit, zda bychom mohli touto cestou - vaším prostřednictvím - poděkovat i majitelům penzionu a vyjádřit naší maximální spokojenost. 
Pokud budeme opět plánovat dovolenou v Rakousku, obrátíme se určitě na vaší CK. 
Byli jsme přes vaši CK v Rakousku již v loňském roce a též jsme byli velmi spokojeni. 
Krásný den, 
Dana Nováková a Pavel Votápek

________

 

dobrý den, tak jsem se vrátily z vámi doporučené dovolené v hotelu Bruderhofer a Felsenhof. Byli jsme se vším moc spokojeni a moc jsme si to užili. Takže moc a moc děkujeme za pomoc s výběrem a bezva doporučení a i za všechny předem zaslané materiály a tipy. Spoustu z nich jsme navštívili a byli jsem spokojeni. Moc se nám líbila návštěva areálu pro děti Grafenberg i ty termální lázně Therme Amadé i všechna ostatní navštívená místa. Jediné místo z kterého jsme byli trochu zklamaní byla ta soutěska, to byli davy tlačících se lidí takže to dost přebilo tu přírodní krásu. Cyklostezky byly celkem dobré ale byli v mnoha místech zrovna v rekonstrukci asi po záplavách a dost často vedly podél silnice či dálnice, což se nám úplně nelíbilo, a na ty brusle to tam úplně nebylo, ale to nevadí. Ale spíše pro vaši informaci. 
S hotelem jsem byli moc spokojeni, hlavně s jeho pozicí, byly jsem se podíval i ve Wagrainu a viděli i ten druhý hotel o kterém jsme uvažovali, ale nakonec jsem byli moc rádi že jsem zvolili toto klidnější místo než rušnou hlavní silnice. 
Služby super, jídlo vynikající, zázemí pro děti i bazén taky moc hezké. takže ještě jednou díky moc za super tip. Rádi se na vás opět obrátíme s výběrem třeba už tuto zimu na lyže. hezké léto

 

Z. Motlová

________

 

Dobrý den,

 
ráda bych Vám a vaší CK poděkovala za zprostředkování naší báječné dovolené.Penzion pana Waltera Stallingera je skvostný stejně jako on, děkujeme i za to, že jste nám zajistili nádherné počasí. Pokud nám to naše rodná čísla dovolí, určitě se na vaši CK s důvěrou obrátíme. Ještě jednou velkou dík!!!

Alena Tamova
finanční oddělení, nova.cz

________

 

Recenze - Hotel Österreichischer Hof  - Bad Hofgastein

 

Vážená paní Hlinková,

 
v sobotu odpoledne jsme se vrátili z dovolené v Bad Hofgasteinu,  hotel Österreichische Hof, který nám zařidila Vaše kancelář. Chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat, bylo to opravdu úžasné. Nevím, snad Vám pomůže pro další klienty pár aktualních doplňujících informací a zkušeností, které jsme pobytem se synem získali. Šestidenní SkiPas stojí 200 EUR na osobu. Necelých 50 m od hotelu je zastávka SkiBusu, který lyžaře zadarmo zaveze až k sedačkovým vyhřívaným lanovkam. V hotelu se nesmí pohybovat na lyžích a v lyžákách, v přízemí je speciální šatna zvlásť na lyže a na boty. žádný ubytovací poplatek ve výši 2 EUR na osobu se v hotelu neplatí. Hotel ma internetové Připojeni WiFi, takže kdo si potřebuje  třeba zkontrolovat poštu, má možnost uhradit 3 EUR za hodinu připojení nebo poplatek za celý týden pobytu je 14 EUR. Hotel je rodinný, vedou ho manžele, majitel se přisel s hosty na večeři pozdravit. První sobotní večeře je také formou švedských stolů, jako všechny snídaně, protože se mění turnusy. Mimochodem, pracuje tam slovenský kuchař z Popradu :-) , popovídali jsme si. Každé ráno při snídani se z jídelniho lístku vybírá hlavní chod na  večeři, na výběr jsou tři druhy hlavniío jídla. Večeře se skládá z předkrmu, polévky, hlavního jídla a zákusku, kromě toho je k dispozici salatový bar. Podavá se typická rakouská kuchyně na vyšší kulinářské úrovni, pstruh, jehněči, hovězí, těstoviny, žádná těžká jídla, vaří se hodně zdravě a dobře, nic pro typické Čechy :-). V pátek po večeři na závěr týdenního pobytu, jako poděkování hotelu navšťevníkům, servíruji  tzv."štrudlový bar". Je to švédský stůl ze samých štrůdlů plnněných jablky, tvarohem, sladkým sýrem, lesním ovocem....doplněny vanilkovým krémem a sladkými omáčkami. V termalních láznich je mimo jiné v kopuli kino pro děti, dále cela oblast pro rodiny s dětmi, kde jsou třeba tobogány, pak taky venkovní vyhřívaný a studený bazén, součástí celého komplexu kromě saunoveho centra, fitka, sportovního lékaře, kosmetiky a světa jen pro ženy je i obrovská restaurace, kde stojí průměrně teplé jídlo na oběd kolem 10 EUR. Hotel navíc sám ještě vlastní bazén s automatem na nápoje zadarmo a saunou, ping-pongovym stolem a fitkem, taky kosmetikou. Pžimo naproti vchodu do hotelu je samoobsluha Billy, deset metru pod vchodem je prodejna Sparu. Součástíi hotelu je i kavárna. Při večeři stojí 1/5 l točeného rakouského piva 3,90 EUR, třetinka minerálky s bublinkami 2,10 EUR. Jinak dojezd až na místo po absolutně suchých a uklizených cestách, parkovaní zajištěno na hotelovou kartu bez poplatku, výlety do okolí, napřr. do Bad Gasteinu, fantastické. Jinak jsou ve všech sportovních obchodech, kterých je v městečku několik, obrovské slevy ve výši 50-70%,  takže třeba Poláci si na míste kompletne pořizovali veškeré vybavení na lyžování.

Moc děkujeme za nádhernou dovolenou :-).
S pozdravem

Dana Zakova

________

 

Dobré dopoledne, 
chceme Vám moc poděkovat za zprostředkování krásné dovolené a super zážitků :-))). Máme snad tisíc fotek ... 
Byli jsme nadšení, Rakousko se nám líbí v létě ještě více než v zimě, ale pokud se rozhodneme letos i pro lyže, určitě pojedeme s Vámi! Opravdu díky a jestli budete ještě volat do Timelbauerhofu, vyřiďte jim náš pozdrav i dík. Umístění hotelu je skvělé, kuchyně také a té "zvěře" okolo... 
Nádhera. Jen škoda, že to tak rychle uteklo a tak si některé zážitky necháváme na příště :-) ... 
Lída Červená
________
 

Dobrý den, 
vrátili jsme se z báječné dovolené, kterou jste nám připravili. Jako téměř pokaždé se vám podařilo zajistit i skvělé počasí, takže za celou skupinu důchodců Alena a Hubert Tamovi + Vlaďka a Milan Novotný mockrát děkujeme.
Ubytování v hotelu (GASTHOF NINDLER , JEZERO OSSIACHER SEE) velmi dobré, stravování bylo vynikající a personál, skládající se z rodinných příslušníků byl více než příjemný. 
Mockrát děkujeme !!!!!!!!!! 
Alena Tamová
________
 

Dobrý den paní Hrabánková, 
19.7. jsme se vrátili z dovolené z Korutan ( GASTHOF INNEFRAGENTER WIRT , FLATTACH ) 
Chtěla jsem Vám poděkovat za doporučení, s manželem jsme byli opravdu moc spokojení, jak s ubytováním, tak s výlety v okolí. 
Byl to velmi pohodový týden s celodenními túrami :-)a večer po návratu na nás čekala vždy usměvavá a milá paní domácí. 
Večeře báječné, to jsme chválili přímo na místě. Chtěli bychom se tam za rok zase podívat, za týden se nestihne všechno. 
Tak doufám, že to vyjde. 
mějte se pěkně 
Romana Pospíšilová
________
 

Dobrý den,
v pátek večer jsme se vrátili z dovolené v Rakousku v údolí Wildschönau (Hotel Almlhof, Tierbach, Wildschönau ). Chtěla jsem poděkovat vaší CK kanceláři za zprostředkování a pomoc s výběrem lokality a hotelu i dostupné materiály. Byli jsme ubytováni v hotelu Almhof v Tierbachu a musím říct, že jsme byli maximálně spokojeni se službami hotelu, z krásného prostředí, protože hotel je posazen nejvýše z celého údolí a byl z něj překrásný výhled na všechny okolní hory, všude byl klid a majitelé velmi příjemní. Díky kartě Wildschönau jsme během týdne navštívili všechny lanovky v okolí a udělali si krásné túry. 
Ještě jednou děkuji a ráda se příště zase obrátím na vaši cestovní kancelář. 
S pozdravem 
Daniela Čermáková
________
 

Dobrý den,

posílám jen krátkou zpětnou vazbu na naši dovolenou minulý měsíc ve Wagrainu (HOTEL WAGRAINERHOF WAGRAIN).

Dovolená se velice vydařila, díky za tip;-) Oblast jsem již znal ze zimních dovolených, ale letní podoba Wagrainu i dalších okolních středisek nás všechny (mou rodinu i další spolucestující) doslova nadchnula. Vyžití pro děti naprosto prvotřídní, hory nádherné, infrastruktura – jak je v Rakousku zvykem – bezchybná, palec nahoru!

Ubytování v hotelu Wagrainerhof hodnotím úplně stejně, třebaže bych napříště možná volil lokalitu mimo centrum střediska (zejména kvůli večerní programům na místním rynku). Služby hotelu, personál a úroveň stravování, vše vynikající. Personál byl navíc vesměs česko-slovenský:-D 
Ještě jednou díky za doporučení.

Příští rok se opět ozvu.

Pěkný den,

Petr Musil

______

 

Dobrý den, paní Hrabánková,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za výběr a zajištění v Gasthof-Pension Innerfraganter Wirt ve Falttachu.
Samotné ubytování i místo se celé naší skupině moc líbilo. Také nám vyhovovala strava all inclusive, bylo moc příjemné si po výletu dát kafíčko s koláčem a večer si posedět u vína. Také majitelka penzionu Christina byla přímo úžasná, komunikativní, ve všem vyhověla, poradila s výlety a na konec pobytu dokonce našich 10 dětí odměnila medailí a čokoládou za vzorné chování. Dokonce i počasí nám vyšlo nádhreně. Prostě vydařená dovolená. 
Děkuji moc a přeji hezký zbytek dne
Kamila Toušková 
________
 

Na CK Traveller jsem se poprvé obrátil v roce 2001 jako na specialistu na cestování po Rakousku s prosbou o zajištění vstupenek na salcburský letní festival. Od té doby nemám důvod shánět ubytování či vstupenky na kulturní akce v Rakousku či Německu jinde, než právě v Travelleru - má přání byla vždy vyřízena k mé absolutní spokojenosti co se týče kvality služeb i jejich ceny. Majitelka CK, paní Markéta Rohrwasserová, navíc vaří vynikající kávu, takže opravdu není co řešit...

Robert Rytina,

majitel grafického studia

______

 

Přeji dobrý den,

se službami včetně ubytování jsme spokojeni již neméně 10 let, kdy trávíme nejenom jarní prázdniny, ale i některé víkendy na lyžích v malém alpském městečku Mittersill.

Vilém Hoffmannm,

TELES, s.r.o., www.teles.cz

 ______

 

Přeji dobrý den !

S Vaší cestovní kanceláří Traveller s.r.o. Praha jako klient spolupracuji od r. 2006. Dá se říci pravidelně nejméně 2x ročně s pobyty ve Vídni a Salzburgu a to i v r. 2010. S Vašimi službami jsem byl již od r. 2006 spokojen  a proto jsem se k Vám o zajištění pobytů rád vždy vracel. Vaše 
nabídky služeb a informace o pobytech a celkovém dění v Rakousku  podávaných jak  v němčině či češtině mají velmi dobrou úroveň.

S pozdravem

Pavel Kobes - Lípová, Žatec

______

 

Dobrý den

S cestovní kanceláří Traveller  spolupracujeme v poslední době poměrně často.  Žádná jiná cestovní kancelář nám nenabídla tolik ochoty a flexibility (jakou naše nedisciplinovaná firemní skupina potřebuje) jako Traveller.  Nejvíce oceňujeme rychlou komunikaci a snahu vyřešit všechny naše změny a dodatečné požadavky na poslední chvíli.  Spoluprácí s touto cestovní kanceláří vřele doporučuji a přeji Travelleru spoustu spokojených zákazníku jako jsme my!

ing. Tomáš Hrbek,

Česká pojišťovna a.s.

______

 

Od prvního kontaktu mi Vaše cestovní kancelář "padla do oka" jak zajímavými nabídkami, tak hlavně úžasným úsilím vyjít vstříc požadavkům a najít to nejoptimálněnší řešení. Protože s Vámi jezdíme, zejména na zimní rekreace, už dlouhou řadu let a naše děti u Vaší cestovky vyrostli, tak už nyní mne sami posílají rovnou k vám jako jistotě pěkné dovolené. A když jsem k Vám odkázal naše přátele, tak mi to přidalo na prestiži dobrého doporučení vzhledem k jejich spokojenosti. Děkuji a celá rodina se Těšíme na další dovolené s Traveller.

Stanislav Rokos

______

 

Letos v srpnu jsme strávili týden dovolené ve Flattachu pod Molltalským ledovcem s CK Traveller. Byla to jedna z našich nejhezčích dovolených. Krásné místo pobytu, vysoká úroveň ubytování, příjemná majitelka penzionu, vynikající možnosti k výletům s Korutanskou kartou. Děkujeme za sprostředkování dovolené Vaší CK, neboť spolupráce s Vaší CK byla výborná. Informace o dovolené, které jsme dostali předem, byly podrobné, včetně popisu cesty až k penzionu, spousta informačního materiálu-mapy, tipy na výlety a pod. nám zase usnadnily volbu výletu a orientaci v Korutanech. Místo samotného pobytu a nabízené služby byly snad ještě hezčí a lepší, než jsme očekávali. Dovolenou ve Flattachu s Vaší CK jistě doporučíme i dále a při dalším cestování do Rakouska, se zase obrátíme na Vaši CK.

Rodina Černovských, Říčany

______

 

Dobrý den,

děkujeme a podáváme hlášení. Bylo to jako vždycky všechno od vás super. Hotel hezký, bydleli jsme sice v tom spodním, pokoj pohodlný, výhled do bočního údolí nebyl marný - tedy pokud nebyla mlha a mrak, ale za to nemůžete. Bazén fajn, jídlo maximálně dobré, porce enormní, ještě že chlapci pomohli. Kartu jsme snad vyčerpali beze zbytku, pochodili po horách, užili si to. Moc hezký zážitek díky hnusnému počasí ve čtvrtek byl ve vodním světě ve Worglu. Takže - jako vždy báječné, jen tak dál a zachovejte nám přízeň.

Hanka Hrdinová a Alešové

P.S. Potkali jsme v hotelu manžele z Prahy - jediné to Čechy v Tyrolsku/bohudík/ a ty byly v tomto hotelu po 21 !!!

______

 

Dobrý den,

dodatečně jsem vám chtěla poděkovat za výběr lokality Zell am See v Rakousku. Myslím, že pro kombinaci dětí a hor to byla skvělá volba. Moc jsme si to užili. Ještě jednou moc díky.

S přáním pěkného dne

Šilhavá Monika

______

 

Dobrý den,
ač Vaši nabídky tentokrát žel nevyužijeme, využiji příležitosti k poděkování za Vaše zprostředkování k prožití jedné z nejúžasnějších letních dovolených, které jsme dosud kdy mohli s rodinou prožít. 
Velice děkujeme kolektivu Vaší společnosti, zvláště paní Markétě Rohrwasserové za její profesionální přístup, intuici a lehkost, s jakou nám - ušila nabídku na míru. 
S vědomím, že při vší snaze a dobré vůli se ne všechno vždy povede, tak v tomto případě se vše opravdu a bez náznaku nadsázky povedlo. (V neposlední řadě děkujeme i personálu a rodině provozující Hotel penzion Timmelbauerhof v Ramsau am Dachstein). 
Zkrátka byli jsme n a p r o s t o nadšení a všude Vás budeme doporučovat.
Mnoho a mnoho spokojených klientů, zajišťujících Vám prosperitu a motivaci pro další nelehkou, avšak záslužnou práci přeje a děkuje
Roman Staša s rodinou
______
 

Dobrý den paní Hrabánková,
děkuji za zaslání zimní nabídky.
Zpětně vám také děkuji za vybavení pobytu v letním Rakousku, Osttirol, Nikolsdorf u Lienzu. Byla to paráda. Rakousku nás nezklamalo, vyšlo nám to a rádi se do Rakouska vrátíme. Rád vás oslovím s další poptávkou pobytu. Děkuji a ať se vám daří.
Martin Šrámek
______
 
 
Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
32 let tradice 32
32 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava