Zprávy
NOVÉ LETNÍ NABÍDKY *** DĚTI ZDARMA *** LETNÍ SLEVOVÉ KARTY **** POBYTY U JEZER *** POBYTY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH *** TURISTIKA V ALPÁCH *** NA KOLE S CELOU RODINOU***
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Lyžování na ledovci Rakousko

Lyžování na ledovci

Naše cestovní kancelář nabízí lyžování na ledovci v Rakousku 

Nabízíme tyto ledovce : 

Lyžování na ledovci Kaprun

KITZSTEINHORN - KAPRUN 

První ledovcová oblast Rakouska nabízí zážitek 365 dní v roce. 

Široké svahy se sjezdovkami z přírodního sněhu, varianty lyžařských cest pro  freeride, 3 x  snowpark a největší superpipe pro freestylery . Nabízí zážitky v Gipfelwelt 3000, a ve stylovém ICE CAMPu. Horní stanice Kitzsteinhornu v nadmořské výšce 3 029 metrů s panoramatickou terasou „Top of Salzburg“  je celoročně dosažitelný bod  i bez znalostí alpinistiky. Otevírají se zde fantastické výhledy na horské velikány Alp a hory národního parku Hohe Tauern :  Grossglockner (3 798 m), Grossvenediger (3 662 m) a Hocheiser (3 206 m).

 

Lyžování na ledovci Pitztal

PITZTALSKÝ LEDOVEC

Údolí Pitztal s nejvyšším bodem Tyrolska – Wildspitze (3 772 m) je 45 km dlouhé a nachází se  60 km západně od Innsbrucku. Ve čtyřech lyžařských oblastech – Imst, Hochzeiger, Rifflsee a Pitztálský ledovec můžete využít 90 km sjezdových tratí. Ledovcová oblast „Pitztalergletscher“s celoročním provozem nabízí 20 km sjezdových tratí až do výšky 3 440 m. Na ledovci najdete tratě všech obtížností . V blízkosti ledovce se nachází lyžařské středisko Rifflsee (1.640-2.800 m) s terény jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty a děti.

Lyžování na ledovci Ötztal

ÖTZTALSKÝ LEDOVEC

Oblast Ötztal se 250 třítisícovkami je největší  ledovcovou oblastí . Lyžařské středisko Sölden (1.377-3.255 m) - srdce Ötztálské arény nabízí lyžování od podzimu do jara. Středisko má 141 km sjezdových tratí  - nejdelší sjezd (10 km) z 3.058 m do 1.377 m, lyžování na ledovcích Rettenbach +Tiefenbach, které jsou propojeny tunelem o délce 1,7 km a které jsou napojeny na Ötztálskou arénu.

 

Lyžování na ledovci Stubai

STUBAISKÝ LEDOVEC

Ledovec Stubai je 20 km od tyrolského Innsbrucku . Na známém  ledovci s celoročním provozem je 110 km sjezdových tratí všech obtížnostní ( z toho 55 km i v létě) . Dopravu lyžařů zajišťují dvě gondoly pro 6 osob, které jevyvezou až do výše 2.900 m. Díky 6-místné sedačce Fernau si mohou lyžaři vybrat ze všech sjezdových tratí a objíždět ledovec dokola. Zážitkem je 10 km sjezd „Wilde Grube“, kterým se dostanete z ledovce až na parkoviště u dolní lanovky. 

 

Lyžování na ledovci Hintertux

LEDOVEC HINTERTUX 

Hintertuxký ledovec  je známý svým celoročním provozem. Sníh je po celý rok na  několika třítisícovkách a také na majestátní hoře Gefrorene Wand . Nejdelší sjezd měří přes 12 km a vede až do údolí. Ledovcový areál má i svá freeridová zákoutí. Snowboardisty  potěší nejvyšší evropská half pipe a milovníky zimních procházek 250km pěších túr. Lyžování v rakousku na ledovcích je opravdu výjimečný zážitek.

 

Lyžování na ledovci Mölltal

MÖLLTALSKÝ LEDOVEC

Ledovec se nachází  v části Hohe Tauern  ve spolkové zemi Korutany. Oblast Mölltalského ledovce je nejvýše položenou lyžařskou oblastí v Korutanech. Mölltalský ledovec (2.100 – 3.122 m) je od roku 1997 zpřístupněn podzemní dráhou – Gletscherexpresem, tredy  nejdelším podzemním tunelem na světě (4.718 m), kterým expres projíždí. Přímo ke sjezdovým tratím se dostanete již za 8 minut. Pro snowboardisty je tu k dispozici  Funpark s halfpipe a boardercrossová dráha. Mezi oblíbené sjezdové tratě patří 7 km trať Eissee s převýšením 1.000 m.

Lyžování na ledovci v Rakousku je nezapomenutelný zážitek.

 

 

 

Vyberte si pobyt

Alpengasthof Bärenbad***
Alpengasthof Bärenbad*** – zima
Neustift, Stubaiský ledovec
Alpenhotel Fernau****
Alpenhotel Fernau**** – zima
Neustift Stubai
Gasthof InnerfraganterWirt***
Gasthof InnerfraganterWirt*** – zima
Flattach, Mölltalský ledovec
Hotel Flattacher Hof****
Hotel Flattacher Hof**** – zima
Flattach, Mölltalský ledovec
Apartmány Mentil
Apartmány Mentil – zima
Flattach, Mölltalský ledovec, výhodné balíčky
Hotel Aqua Dome**** Superior
Hotel Aqua Dome**** Superior – léto
Längenfeld, luxusní hotel s termálními lázněmi
Apartmány Schiwiese, Gastein
Apartmány Schiwiese, Gastein – zima
na sjezdovce, vstup do termálů v ceně
Apartmány Kristall
Apartmány Kristall – zima
apartmány s bazénem, Zell am See
Pension Oberschneider
Pension Oberschneider – zima
Kaprun
Hotel Unterkrämerhof***
Hotel Unterkrämerhof*** – zima
Fusch u Zell am See
Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Facebook
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
34 let tradice 34
34 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava