Zprávy
NOVÉ LETNÍ NABÍDKY *** DĚTI ZDARMA *** LETNÍ SLEVOVÉ KARTY **** POBYTY U JEZER *** POBYTY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH *** TURISTIKA V ALPÁCH *** NA KOLE S CELOU RODINOU***
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

St. Anton

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám +420 602 515 738 !

St. Anton am Arlberg - je kolébkou alpského lyžování a světoznámé místo zimních sportů.

  • Vysokohorská, fascinující, rozlehlá, legendární kolébka lyžování: komfort pro lyžaře a ty nejlepší lyžařské zážitky, Ski-Arlberg je oblastí na nejvyšší úrovní technické i architektonické, lyžařských zařízení, péče o sjezdovky i co se týče kulinářských nároků na horské restaurace.
  • Highlights: Oceněný cenou Galzigbahn, 68 kabinkových lanovek s vyhřívanými sedadly, více než 280 km upravovaných sjezdovek a jedna z největších freeridových oblastí v Alpách.
  • Naučit se lyžovat: I profesionální lyžař najde v Arlbergu svého mistra - nebo učitele. S týmem více než 350-ti certifikovaných lyžařských instruktorů se dá bílý sport naučit podle moderních základů (i na jednom z mnoha dětských cvičných polích) nebo se lze zlepšit v závodění.
  • Perfektní služby jsou rozhodující: prodej vstupenek u více pokladen a v hotelech, efektivní parkovací systém a vysoká přepravní kapacita, které zajistí lyžařům rychlý přístup k sjezdovkám i v hlavní sezóně.
  • Bezpečnost je podstatná: 63 roleb poskytuje dobrou přilnavost povrchu, 14 roleb je k dispozici pro speciální využití. Tým expertů se každý den stará o ochranu před nebezpečími vysokých hor. Instruktoři lyžařské školy St. Anton am Arlberg doprovázejí freeridery ve volném terénu a vybírají bezpečné sjezdy v prašanu s vhodným bezpečnostním zařízením.

z Prahy  590 km 

Vyberte si pobyt

Apartmány Brunnenhof
Apartmány Brunnenhof – zima
Pettneu am Arlberg, St. Anton, Tyrolsko

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Facebook
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
34 let tradice 34
34 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava