Zprávy
NOVÉ LETNÍ NABÍDKY *** DĚTI ZDARMA *** LETNÍ SLEVOVÉ KARTY **** POBYTY U JEZER *** POBYTY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH *** TURISTIKA V ALPÁCH *** NA KOLE S CELOU RODINOU***
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Nassfeld

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám +420 602 515 738 !

Středisko plné jezer a nádherně čisté přírody láká své návštěvníky k aktivně strávenému pobytu i k odpočinku. Najdete ho na samém jihu Rakouska na hranicích spolkové země Korutany a Itálie. Nassfeld je v rámci alpského regionu vyhlášený hezkým počasím. Od Jadranu a ze sousední Itálie sem často přichází teplá fronta a slunce tu svítí nejčastěji v celých Alpách.  Pro nespočet aktivit je Nassfeld Hermagor vhodný pro rodiny s dětmi i pro nadšené sportovce. Oblíbeným letním místem je Nassfeld Hermagor zejména pro milovníky pěší turistiky. S více než 1 000 km značených stezek patří mezi jedno z nejlepších středisek. Turistické trasy vedou údolími, ale také po hřebenech, až do sousední Itálie. Specialitou regionu jsou geologické stezky, které návštěvníky seznamují s vývojem země v dávno minulých dobách. Rodiny s dětmi ocení naučnou vodní stezku Aquatrail přímo v Nassfeldu nebo stezku rákosím okolo jezera Pressegger See. Novinkou je dlouhá turistická cesta "Karnische Milschstrasse", která se vine mezi tradičními horskými salašemi a seznamuje turisty se životem na selských dvorech a s výrobou domácího sýra i jiných regionálních specialit. Ani cyklistika nezůstává o mnoho pozadu. Cyklisté mohou využít  46 tras pro normální i horská kola, jejichž celková délka je 950 km. Najdete tu jak méně náročné trasy pro rodiny s dětmi, tak i vrcholové výzvy pro zdatné sportovce. Ten, kdo chce, překročí na horském kole dokonce hranice. Zkrátka nepřijdou ani milovníci  „Downhillu“, na které v Nassfelduj čekají různé „Single Trails“ a nový „Flow Trail“. Region je dobře vybavený půjčovnami kol a elektrokol  i dobíjecími a servisními stanicemi. Vypůjčená kola lze v rámci systému PAPIN vrátit i na jiném místě než byly vyzvednuty. Hojně jsou využívány i autobusy pro cyklisty. Dalšími významnými sporty jsou kanoistika, rafting a canyonig na místních řekách jezerech. Specialitou jsou potápěčské kurzy. Návštěvníci si nemusí vozit vlastní vybavení, o vše se postarají půjčovny potápěčského vybavení. Pro klidněji strávené dopoledne, či odpoledne si stačí vypůjčit loďku, vzít rybářské náčiní a vyjet na jezero. Na své si přijdou i horolezci. Nassfeld je místem mnoha zajištěných horolezeckých stezek a najdete tu také ojedinělou ferratu Däumling. Specialitou je skalní labyrit pro děti i dospělé, kde si můžete vyzkoušet i let po laně nad údolím Flying Fox.
Pro děti doporučujeme zábavní vodní park u jezera Pressegger See, kde se ratolesti mohou dostatečně unavit na trampolínách, mini autíčkách nebo třeba v bazénech s různými vodními atrakcemi. Za návštěvu stojí rodinný horolezecký kemp v St. Stefanu, kde se nachází mnoho přírodních horolezeckých stěn s využitím pro celou rodinu. Další horolezeckou vesničku najdete poblíž Kötschach - Mauthen. Mezi neskutečné zážitky patří projížďka lanovkou Millenium Express z Tröpolachu na Sonnenalpe Nassfeld s výhledem na celé okolí. Malí návševníci jistě ocení letní bobobou dráhu Pendolino. Hezkým turistickým zážitkem je i výlet soutěskou Garnitzenklamm poblíž Hermagoru. 

Region je vyhlášený i výbornou kuchyní, ve které se odráží vliv sousední Itálie a Slovinska. Pochutnáte si tedy jak na tradičních specialitách rakouské kuchyně, tak i na těstovinách, pizze a lahůdkách Středozemí.

Mnohé výletní cíle jsou zcela zdarma díky letní kartě +Card holiday, kterou hosté získají při ubytování ve vybraných ubytovacích zařízeních. Patří sem například jízda lanovkami v Nassfeldu a u Weissensee, vstupy na pláže u jezera Pressegger See, jízda místní veřejnou dopravou nebo účast v organizovaném programu pro děti a dospělé. Získáte i další slevy a cenová zvýhodnění.


 z Prahy 580 km přes Salcburk, 710 km přes Mnichov

CK Traveller = Dovolená v Rakousku na míru každému (rodinám s dětmi, mladým párům, seniorům)

 - ©nassfeld.at
 - ©nassfeld.at
 - ©nassfeld.at

U vybraných pobytů v ceně letní karta +CARD holiday   - vstup na pláž jezera Presserggersee, jízda lanovkou Millenium Express,  lanovka Garnerkofel,  Aqua Trail, Nordic walking, dětský program, a slevy na rafting a canyoning 

 

Vyberte si pobyt

Bez bariér světem hor a jezer
Bez bariér světem hor a jezer – léto
dovolená v Nassfeldu i pro vozíčkáře
Hotel Samerhof**** Nassfeld
Hotel Samerhof**** Nassfeld – léto
all inclusive, bazén, letní karta
Almhotel Kärnten, All inclusive
Almhotel Kärnten, All inclusive – léto
Nassfeld, letní karta, děti do 9,9 zdarma
Apartmány Ski + Bike
Apartmány Ski + Bike – léto
luxusní apartmány Nassfeld s kartou +Card
Falkensteiner + Spa Carinzia****
Falkensteiner + Spa Carinzia**** – léto
Nassfeld, luxus, letní karta + Card holiday
Falkensteiner Sonnenalpe****
Falkensteiner Sonnenalpe**** – léto
Nassfeld, all inclusive,děti do 5,9 let zdarma
Franz Ferdinand Mountain Resort****
Franz Ferdinand Mountain Resort**** – léto
bazén, letní karta
Hotel Brunnwirt***, all inclusive
Hotel Brunnwirt***, all inclusive – léto
Nassfeld, letní karta
Hotel Zum Waidegger Wirt***
Hotel Zum Waidegger Wirt*** – léto
Nassfeld, rodinný hotel s bazénem, 3/4 penze
Apartmány Seewinkel, léto, Nassfeld jezero Presseggersee, letní karta
Apartmány Seewinkel, léto, Nassfeld jezero Presseggersee, letní karta – léto
karta +Card holiday

Načíst další

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Facebook
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
34 let tradice 34
34 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava