Zprávy
Rakousko se připravuje na lyžařskou sezonu ** jsme tu pro Vás ** cestujte s námi bez rizika  **výhodné covid storno podmínky ** bohatá nabídka pobytů 
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Mostviertel v Dolním Rakousku

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám +420 602 515 738 !

Mnohé návštěvníky překvapí, jak hornatá je oblast Mostviertel. Ötscher, Dürrenstein, Hochkar, Gippel a Göller dosahují nadmořské výšky téměř 2.000 metrů a vytváří tak krásný rámec pro mnohé túry. Kdo si vyberte dovolenou na kole, může jet po cyklistické stezce Traisentalradweg od Dunaje směrem na Mariazell, pojede lužními lesy, vinicemi a podél řádky vinných sklípků a přes mírné kopečky Předalpí se dostane až do skutečně alpského terénu. Celkem 111 km dlouhá trasa sleduje staré poutní cesty, takže podél trati je dostatek příležitostí k ubytování i posilnění. Pokud si za místo startu zvolíte Mariazell, pojedete téměř stále z kopce – ideální pro rodiny s dětmi.

Region Mostviertel je známý také rozlehlými hrušňovými a jablečnými sady. Vyrábí se zde vyhlášený ovocný mošt. Kolem četných moštáren, selských dvorů, vyhlídkových míst a naučných stezek vede cyklostezka "Moststrasse". Přímo na této trase se nachází 29 hostinců, 21 výčepů a 24 statků s prodejem moštu.

Oblast je také architektonicky zajímavá, a to především díky mnohým kostelům a klášterům v barokním stylu.

S kartou "Wilde Wunder Card" můžete zdarma navštívit různé přírodní zajímavosti, lanovky, pamětihodnosti a koupaliště atd. v regionu Mostviertel v Dolním Rakousku. Kartu obdržíte zdarma ve vybraných ubytovacích zařízeních v městečkách Annaberg, Mitterbach, St. Aegyd/Neuwalde, Göstling/Ybbs, Mariazeller Land, Lackenhof, Lunz am See a od roku 2017 poprvé také ve Frankenfelsu!

Platnost karty: 1. 5. – 26. 10. 2018 (některé hotely mají kartu v ceně pobytu pouze v červenci a v srpnu)

Vyberte si pobyt

Gasthof Meyer + apartmány Gundi
Gasthof Meyer + apartmány Gundi – léto
Mostviertel, Dolní Rakousko, letní karta v ceně!

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
31 let tradice 31
31 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit