Zprávy
NOVÉ LETNÍ NABÍDKY *** DĚTI ZDARMA *** LETNÍ SLEVOVÉ KARTY **** POBYTY U JEZER *** POBYTY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH *** TURISTIKA V ALPÁCH *** NA KOLE S CELOU RODINOU***
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Korutanská jezera

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám +420 602 515 738 !

Přímo uprostřed alpsko-jadranského regionu na hranicích s Itálií a Slovinskem najdete v Korutanech nádhernou přírodní krajinu jako dělanou k odpočinku a uvolnění. Bezpočet korutanských jezer zve ke strávení aktivních dnů a šťastných chvil v teplé a čisté vodě. Mírné klima láká hosty toužící po jezerním koupání už v časném létě, kdy je přivítají karibsky měkké písečné pláže bezpočtu křišťálově čistých jezer s vodou v pitné kvalitě v nejjižnější spolkové zemi Rakouska.

Největší korutanské jezero Wörthersee v sobě spojuje mnoho předností na jednom místě. Vidět a být viděn, to je motto jeho vlahých večerů, kdy se poslední paprsky slunce utápějí ve zlatavém lesku jezerní hladiny a kdy si můžete vychutnat první drink v jednom z vyhlášených barů na pláži. Pro aktivnější hosty se nabízí pestrá nabídka cyklistických tras jak pro silniční, elektrická i horská kola. Cestu časem lze absolvovat na kole podél světoznámé architektury jezera Wörthersee.

Jezero Kloppeinersee je se svými až 28 stupni v létě jedním z nejteplejších jezer ke koupání na jižní straně Alp. Bezplatný sportovní program „Kärntner Seenfitness“ je připraven pro všechny hosty v regionu. Od května do září vždy od pondělí do pátku si je možné zvolit z různých nabídek sportů. Neustále jsou k dispozici profesionálně vyškolení trenéři, se kterými nezůstanou žádné sportovní tipy a triky tajemstvím. Kromě kurzů plavání a různých moderních trendových sportů jsou v nabídce také jedinečné cyklovýlety místní krajinou.

Vychutnat si chvíle ve dvou, chvíli spočinout a ponořit se do křišťálově čisté, na minerály bohaté a příjemně teplé vody jezera Millstätter See, to je skutečná radost. Těm, kteří milují klid, nabízí své služby 1. korutanský koupelový dům (1. Kärntner Badehaus) přímo na břehu jezera. Vyhřívaný venkovní bazén, čtyři tématické sauny, tepidarium, solná parní lázeň, ale také medové saunové ceremoniály a granátové masáže pomohou tělu užít si příjemné pocity a uvolnění. Granáty, zvané také romanticky „ohnivé kameny lásky“, nenajdete jen v koupelovém domě při masážích, ale také se za nimi můžete vydat na mírně zvlněnou Millstättskou pastvinu, kde se otevírají doširoka okouzlující výhledy na jezero a okolí.

Zářivě tyrkysová barva čisté teplé vody, to je typická tvář jedinečného korutanského jezera Faaker See. Jako nejjižnější jezero Rakouska s mnoha teplými slunečnými dny je také láskyplně nazývané „Südsee“. Nejkrásnější pohled na jezero můžete objevit při vycházce za východem slunce na hlavní místní horu Mittagskogel.

Jedenácti kilometry délky je Ossiacher See nejdelším jezerem v Korutanech. Kromě toho, že je známé jako místo pořádání oblíbeného hudebního festivalu „Carinthischer Sommer“, je vyhledávané také svou širokou nabídkou aktivit. Lze si tady vyzkoušet prakticky všechny druhy vodních sportů. Především ale windsurfingu na jezeře si cení zkušení surfaři nejvíce. Ale také okolí jezera má své přednosti. 27 kilometrů dlouhá cyklostezka, která vede kolem dokola po pobřeží, je výborným tipem na celodenní výlet pro celou rodinu.

Další tip na téma : Dovolená v rakousku u jezera

Z Prahy 566 km

 - ©region-villach
 - ©region-villach
 - ©region-villach

doporučuje dokoupit Korutanskou kartu www.kaerntencard.at , která nabízí spoustu zážitků a zábavy

v okolí Villachu můžete zdarma navštívit např. následující zajímavosti:

  • vysokohorská silnice Villacher Alpenstrasse (16 km, krásné výhledy)
  • vyhlídková jízda lodí po řece Drávě a po jezeře Ossiacher
  • Affenberg – opičí horu kde volně žije 140 makaků japonských
  • Muzeum automobilových veteránů ve Villachu, Muzeum města Villach, Keltský svět Frög, zámek Rosegg s muzeem voskových figurín, ZOO v Roseggu….

Vyberte si pobyt

Sporthotel Royal X*** Seeboden
Sporthotel Royal X*** Seeboden – léto
přímo u jezera Millstättersee, all inclusive soft
Apartmány Birkenhof s bazénem
Apartmány Birkenhof s bazénem – léto
jezero Millstättersee, Korutany, letní karta
EuroParcs Rosenthal**** - Korutany
EuroParcs Rosenthal**** - Korutany – léto
Resort pro rodiny, jezero Feistritzer See
Hotel Sonnelino**** - Korutany
Hotel Sonnelino**** - Korutany – léto
Rodinný hotel přímo u jezera Klopeinersee
Hotel Schluga***
Hotel Schluga*** – léto
hotel na břehu jezera Ossiacher See
Hotel Thadeushof***
Hotel Thadeushof*** – léto
Rodinný hotel s bazénem, u jezera Wörthersee, letní karta
Naturel Hotels and Resorts****
Naturel Hotels and Resorts**** – léto
Luxusní apartmány s bazénem u jezera Faaker See
Hotel Trattnig****
Hotel Trattnig**** – léto
plná penze, jezero Millstättersee

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Facebook
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
34 let tradice 34
34 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava