Zprávy
NOVÉ LETNÍ NABÍDKY *** DĚTI ZDARMA *** LETNÍ SLEVOVÉ KARTY **** POBYTY U JEZER *** POBYTY V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH *** TURISTIKA V ALPÁCH *** NA KOLE S CELOU RODINOU***
Cestovní kancelář a agentura Traveller - Váš specialista na Rakousko

Fiss Ladis

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám +420 602 515 738 !

Region Serfaus - Fiss - Ladis leží na slunečné náhorní plošině ve výšce 1200 – 1 400 m.n.m. nad tyrolským údolím řeky Inn. Nejen poloha, ale celková nabídka, je jedinečná. V létě je v regionu s prvotřídním turistickým a sportovním programem nabízeno vše, na co si jen návštěvníci vzpomenou. Region je specialistou v oblasti dovolené s dětmi.
 
Z nabídky cyklistických stezek si vybere celá rodina. Je jedno, jde-li o jednoduchou projížďku přes slunečnou plošinu Ladis-Fiss-Serfaus nebo o túru na horském kole pro kondičně zdatnější jedince. Všechny trasy jsou značeny podle nových tyrolských směrnic a jsou jištěny. Pro koho je stoupání příliš příkré může využít lanovkové dráhy, která jej vyveze nahoru. Po odpočinku si tak lze užít sjezd přímo do údolí. Tento region je s 35 popsanými trasami jednou z nejlepších oblastí pro horská kola v Tyrolsku.
 
Serfaus je malá romantická prázdninová vesnička uprostřed starobylé kulturní krajiny. V zimě báječná lyžařská oblast s mnoha sjezdovkami, v létě zázračná krajina pro turisty, cyklisty nebo prostě milovníky přírody s charakteristickou sítí turistických a cyklistických stezek. Hotelnictví vesničky s jedinečnou podzemní dráhou existující od roku 1985 patří již léta do 1. ligy alpské oblasti. Prvotřídní wellness hotely, rodinné hotely, hotely pro děti a cyklisty, nabízejí rozsáhlou nabídku pro malé i velké.
 
Tyrolská horská vesnička Fiss se v posledních letech vypracovala na jedno ze špičkových tyrolských rekreačních středisek. S prvotřídní nabídkou turistiky a horských sportů – biking, rafting, canyoning, nordická chůze a jízda na koni – je zde k dispozici všechno, co na horách a kolem nich přináší radost a dobrodružství.
 
Ladis je místo s historií sahající daleko do minulosti. Najdete zde překrásné freskami zdobené domy - Rechelerhaus, Gemeindehaus, Stockerhaus. Obraz městečka dotváří hrad Laudegg tyčící se na mohutné skále.
 - © www.foto-mueller.com
 - © www.foto-mueller.com
 - © www.lightwalk.de
 - © segway trekking fiss

Pokud bydlíte v oblasti Serfaus-Fiss-Ladis, obdržíte ve vašem ubytovacím zařízení výhodnou kartu SUPER SOMMER CARD a můžete jezdit zadarmo lanovkami a turistickým autobusem mezi obcemi Serfaus-Fiss-Ladis. Vaše děti (od 3 let!) se mohou účastnit skvělých celodenních animačních programů v dětských klubech Murmli-Club Serfaus nebo v Mini&Maxi Club ve Fissu-Ladisu. Dospělí mají týdně na výběr mezi několika pěšími túrami s průvodcem!

Vyberte si pobyt

Apartmány Sonnbichl, Ladis
Apartmány Sonnbichl, Ladis – léto
Ladis, letní karta Super Sommer Card v ceně!
Apartmány Smart Chalet Ladis
Apartmány Smart Chalet Ladis – léto
Letní karta Super Sommer Card v ceně

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Facebook
Traveller s. r. o.
Hradešínská 52
101 00 Praha 10
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
34 let tradice 34
34 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava