gdfg, strana č. 13

Brownfields projekty

Výrazně narůstá množství tzv. brownfields projektů. Brownfields projekty vyžadují přesný rozbor a ekologicky audit pozemků. Brownfields projekty vznikají především na pozemcích dříve využívaných pro průmyslové účely. Brownfields projekty je třeba detailně vyhodnotit s ohledem na ekologickou zátěž a míru znečištění. Společnost ATE CR, a.s. zajistí odborné ekologické služby a poradenství i pro Váš brownfields projekt.

Elektrikář pro rychlé zásahy

Kvalifikovaný elektrikář Vám zajistí opravu jakékoli závady související s elektřinou. Elektrikář Vám pomůže spravit špatně fungující elektrické zařízení či opravit závadu v elektrickém rozvodu. Elektrikář ze ZTS je Vám k dispozici kdykoli, protože ZTS poskytuje službu elektrikář nonstop. Každý elektrikář ZTS splňuje vysokou odbornost a zajistí pro Vás drobné elektrikářské práce i kompletní rekonstrukce rozvodů bytů domů i komerčních prostor.

Internetový marketing

Internetový marketing využívá služeb internetu pro podporu či přímo realizaci marketingových aktivit. Internetový marketing je tak velice účinným způsobem jak zefektivnit Vaší reklamu. Při definici pojmu internetový marketing si můžeme představit komplexní škálu aktivit souvisejících s marketingem na internetu. Internetový marketing dlouhodobě provozuje PR agentura Lucky life.

Komplexní zdravotní pojištění cizinců VZP

Poptáváte komplexní zdravotní pojištění cizinců VZP? Komplexní zdravotní pojištění cizinců VZP nabízí dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny – Pojišťovna VZP, a.s. Kromě komplexního zdravotního pojištění cizinců VZP poskytuje také základní zdravotní pojištění cizinců pro nutné a neodkladné ošetření.

Kvalitní svatební fotograf zachytí důležité momenty Vaší svatby

Svatební fotograf je tím, kdo může zajistit, že připomínat si Vaší svatbu bude vždy radost. Kvalitní svatební fotograf dokáže dobře zpracovat a udělat fotky z Vaší svatby a udělat tak ze zaznamenání každé svatby záležitost, kterou si budete moct ještě dlouho připomínat. Každý svatební fotograf společnosti LION STUDIO je svatební fotograf, který dokáže udělat velice kvalitní fotografie.

Moderní i stylové lustry do ložnice

Poptáváte lustry do ložnice? Lustry do ložnice plní funkci centrálního svítidla a často jsou doplněny lokálním osvětlením. Pro zajištění intimní atmosféry jsou často lustry do ložnice doplněny o stmívač, který reguluje intenzitu světla. Lustry do ložnice jsou vyráběny v klasickém i moderním provedení tak, aby bylo možné je dokonale sladit se zařízením ložnice.

Online půjčka na Vaše přání

Zaujala Vás online půjčka? Online půjčka je možnost, jak získat potřebné peníze velmi rychle. Sjednána může být online půjčka na webových stránkách rychle-pujcky-ihned.eu. Hlavními výhodami, které online půjčka má, jsou možnost získání bez doložení příjmu a také možnost prodloužení online půjčky.

Plesové šaty nejen na ples

Chystáte se na společenskou večeři, divadelní premiéru nebo ples? Svatební salon Brilliant Princess nabízí plesové šaty mnoha světových značek. Plesové šaty jsou vhodné pro jakoukoli společenskou příležitost, na výběr jsou plesové šaty s tylovou sukní, taftové plesové šaty i plesové šaty v krátkém provedení. Vyberte si plesové šaty a buďte nezapomenutelná.

Přepravy lodí od společnosti Šrejma

V dnešní době se potřeba přepravy lodí rozličných velikostí stala naprosto běžným jevem. Přepravy lodí od společnosti Šrejma zahrnují širokou škálu služeb. Společnost Šrejma nabízí přepravy lodí i přepravu vozidel, či je schopna zajistit i různé druhy automobilové přepravy. Přepravy lodí všech velikostí jsou prováděny vozidly MAN, Tatra nebo speciály.

Reklamní agentura Praha

Pokud sháníte kvalitní reklamní služby v Praze, pak je reklamní agentura Praha Anyway tím pravým pro Vás. Tato reklamní agentura Praha poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti reklamní grafiky. Reklamní agentura Praha Anyway nabízí služby v oblasti grafických návrhů, firemních logotypů a souvisejících činností spojených s tiskovou grafikou. Reklamní agentura Praha Anyway poskytuje ucelené portfolio služeb pro grafickou prezentaci.

Sjednání online půjčky

Přemýšlíte o využití online půjčky? Sjednání online půjčky, stejně jako prodloužení online půjčky, jde velmi rychle a jednoduše na webových stránkách rychle-pujcky-ihned.eu. Hlavní výhodou online půjčky je především její rychlé sjednání bez doložení příjmu. Online půjčky jsou rychlým řešením nedostatku vlastních peněz.

Sprchové boxy

Sprchové boxy jsou další alternativou do Vaší koupelny. Sprchové boxy jsou samostatné sprchové kabiny, které jsou přímo připraveny k instalaci. Sprchové boxy bývají zpravidla k dispozici v mnoha provedeních jako sprchové boxy čtvercové, sprchové boxy obdelníkové či sprchové boxy čtvrtkruhové. Společnost INPO nabízí v kategorii sprchové boxy všechny typy sprchových boxů.

Svatba na klíč

Máte speciální představy o svatbě nebo prostě chcete, aby Vám někdo zajistil kompletní a úspěšné proběhnutí nejdůležitějšího dne v životě? Svatba na klíč zahrnuje komplexní organizaci Vašeho svatebního dne. Zároveň svatba na klíč znamená poskytnutí komplexních služeb, které se týkají svateb. Do nabídky hotelu Čertousy dlouhodobě patří svatba na klíč.

Úklid od profesionálů

Potřebujete kvalitní úklid komerčních nebo soukromých prostor? Hledáte úklidové firmy, které zajišťují jednorázový i pravidelný úklid? Vyzkoušejte úklid od společnosti HONDL GLOBAL SERVICES. V oblasti Prahy i po celém Středočeském kraji pro Vás zajistí profesionální úklid a poskytne Vám kvalitní úklidové služby. Nabízí i úklid administrativních prostor i domácností, po rekonstrukci i na stavbách.

Vestavěné skříně – ideální řešení pro Vaše nové bydlení

Vestavěné skříně vynikají svojí praktičností, variabilitou provedení a v dnešní době nás vestavěné skříně upoutají především moderním vzhledem. Vestavěné skříně využijeme pro obývací prostory, kuchyně, dětské pokoje, ložnice. Dnes se vestavěné skříně vyrábějí z různých materiálů, v mnoha barevných variantách a pro individuální návrh vestavěné skříně neváhejte navštívit studio Vestavěné skříně AR DEKOR.

Výstavní stánky

Ideálním prostředkem k prezentaci Vašich projektů a produktů jsou výstavní stánky. Výstavní stánky je potřeba dobře využít a tak je nutné vždy vytipovat správnou expozici, kam budou výstavní stánky umístěny. Pokud mají Vaše výstavní stánky dobré zázemí, pak je to dobrá cesta k úspěchu v rámci prezentace Vašeho produktu skrz výstavní stánky. Společnost Exposale poskytuje komplexní servis v oblastní výstavní stánky.

Zámečníci nonstop v Praze a okolí

Naši zámečníci otevřou zabouchnuté nebo zamčené dveře v expresním čase. Zámečníci si poradí i s dveřmi bytu, auta nebo zámkem trezoru. Zámečnici zajišťují i ostatní zámečnické služby při zabezpečení objektů a ostatní výrobě. Hledáte rychlou pomoc – zámečníci od Kastelána jsou ideální volbou.