Zprávy
POZOR ZMĚNA!!  STĚHUJEME SE * PROVOZOVNA V PŘEMYSLOVSKÉ 4, PRAHA 3 UZAVŘENA * JSME PRO VÁS K DISPOZICI NA TELEFONECH A MAILECH VIZ KONTAKTY *   
Cestovní kancelář Traveller - Váš specialista na Rakousko

Wachau

Letní a zimní pobyty v Rakousku. Dovolená na míru od naší CK. Zavolejte nám 222 725 192 !

Oblast Wachau, která je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, přitahuje magicky v každé roční době - živou historií kraje podél Dunaje, mírným podnebím a vynikajícím bílým vínem.

Mírně zvlněné kopečky, celé porostlé vinnou révou, středověký ráz zdejších obcí a pobřežní partie podél Dunaje se propojují do jednoho unikátního krajinného celku.

Zásluhou mírného podnebí, které příznivě ovlivňuje Dunaj, svahů s optimálním sklonem ke slunci a zvláštní kvalitou prastarých úrodných půd se ve Wachau daří vynikající vinné révě, které si cení znalci z celého světa. Kromě toho se na 33 kilometrů dlouhé trase podél Dunaje - od Melku až po Krems - nachází celá řada historických památek.

V neposlední řadě je oblast Wachau známá hustou sítí restaurací a hostinců, v nichž se za rozumné ceny podává hostům regionální kuchyně na vysoké úrovni – s chuťově skvělou vyvážeností domácích surovin a kreativních nápadů.

Vyberte si pobyt

Hotel Mariandl ***
Hotel Mariandl ***
Spitz an der Donau, Wachau, Dolní Rakousko

 

Nenašli jste v naší nabídce to pravé pro Vás?

Napište nám Vaši představu a přání, rádi Vám vytvoříme nabídku.
 

Přejít na formulář

 

Poptávkový formulář
Chcete vypracovat nabídku na míru?
Vyplňte náš stručný formulář a my se vám ozveme.
Přejít na formulář
Kontakt
Telefon:
+420 602 515 738
e-mail:
info@traveler.cz
Traveller s. r. o.
Přemyslovská 4
130 00 Praha 3
Přejít na kontakty

Poptávka​

 
29 let tradice 29
29 let tradice
Nabídky na míru
Nabídky na míru
Vlastní doprava
Vlastní doprava
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrdit